Neden DÜNYA MARİNE CO. ?

Neden DÜNYA MARİNE CO. ?

Neden DÜNYA MARİNE CO. ?

DÜNYA MARİNE ,denizcilik ve enerji sektörüne bakım onarımı  geniş bir yelpazede sunuyor. misyonumuzun içinde, tüm müşterilerimiz için, her yerde, her koşulda en iyi kaliteyi ve hizmeti  sunmak için çok çalışıyoruz.

DÜNYA MARİNE, gemi inşa ve bakım onarım ve diğer mühendislik alanlarında proje ve programların yönetimi için şirket vizyonu çerçevesinde bir destek sağlar. Dünya Marine profesyonel  kadrosu ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öncelik taşıdığının bilincinde olup  hızlı ve ekonomik bir anlayışla müşterilerinin bakım onarım ve servis ihtiyaçlarına cevap verir,

DÜNYA MARİNE CO. Kaliteli bir ana önceliğe sahip bakım onarım hizmeti sağlamaktadır.

DÜNYA MARİNE CO. olarak başlıca verdiğimiz hizmetler,gemilerin bakım onarımı,gemi güverte üstü ekipmanların tamiri ve bakım onarımı,ambar kapak demontaj ve montajı,pistonlar,gemi vinçleri demontajı ve montajı,hidrolik ve pnömatik arıza tespiti ve modernizasyon işlemleri,SERTİFİKALI ,pv valf,safety valf,lpg carriership level gauge servis,yedek parça,kalibrasyon ve orjinal yedek parça tedariği,ana makina hava kuleri,kondeser,hiter,yağ kulerleri demontaj kimyasal temizlik ve test montaj hizmetleri,hidrolik&pnömatik aktüatör bakım onarım ve tamiri,pompa bakım onarım,macgregor,ıhı,nmf,lıebher v.b vinçlerin yedek parça ve servis hizmeti,güverte üzeri tel,bom değişimi.

Kimyasal temizlik işlemleri için ekipmanımızla bulunduğunuz liman,tersane v.b yerlerde ulusal yada uluslar arası hizmet vermekteyiz.

7/24 Servis,Yedek parça ve Teknik Destek almak için firmamızla İLETİŞİME geçebilirsiniz.