Hakkımızda

Hakkımızda

 Biz kimiz.

Şirketimiz kurucusu merhum Yaşar SÖKMEN  55 yıllık sektör tecrübesi ile başarı dolu geçmişi ile sektörde adından söz ettirmiş tecrübe bilgi birikimini kurduğu şirketlerle pekiştirmiş başarılı bir sektör temsilcisi olmuştur.

Merhum Yaşar SÖKMEN`in Tecrübesi ve bilgi birikimini aktarmış olduğu DÜNYA MARİNE firması aynı özveri, saygın sıradışı çalışma anlayışı ile başarılı ve emin adımlarla ilerlemesini sürdürmektedir.

Dünya Marine&Mechanical CO.

Offers certaİn solİtİon sloganıyla çıktığı yolda denizcilik sektöründe ve diğer alanlarda başarılı bir profil çizmekte var olan ve yeni müşterilerinin memnuniyet dönüşleri ile büyümektedir

Şirketimiz sektörde yapısal olarak başarı amacı.

Sektörde kesin çözümlü çalışma anlayışı kaliteye verdiği önem ve müşteri talepleri doğrultusunda haraket etmek yenilikci çalışma anlayışı ile varolan çalışma prosesinde en üst verimlilikle çözüm odaklı olmaktır.

Dünya Marine&Mechanical CO. Gemi bakım onarım konularında armatör ve işletmecilere gerek total hizmet drydock gerek servis (7/24) anlayışı ve anlaşmalı olduğu ( Türkiye/Tuzla/Yalova) ve yurt dışındaki bazı Tersanelere alt yüklenici konumu ile hizmet veren saygın bir şirkettir.

Çalışmakta olduğumuz armatör ve gemi işletmeci referansları büyüklük olarak dünyanın ilk 30 da olan şirketlerinin bir çoğunu içermektedir bu referanslarda şirketimizin kalite ve sürdürübilirliğe verdiği önemin önemli bir kanıtıdır.

Ayrıca şirketimiz makina sektöründe de ilerlemeler göstermekte şu an ar-ge çalışmaları ve yeni distribütörlükler tekliflerini değerlendirerek yenilikci teknolojileri ülkemize kazandırmaya devam etmektedir.

 

DÜNYA MARİNE CO. olarak başlıca verdiğimiz hizmetler,gemilerin bakım onarımı,gemi güverte üstü ekipmanların tamiri ve bakım onarımı,ambar kapak demontaj ve montajı,pistonlar,gemi vinçleri demontajı ve montajı,hidrolik ve pnömatik arıza tespiti ve modernizasyon işlemleri,SERTİFİKALI ,pv valf,safety valf,lpg carriership level gauge servis,yedek parça,kalibrasyon ve orjinal yedek parça tedariği,ana makina hava kuleri,kondeser,hiter,yağ kulerleri demontaj kimyasal temizlik ve test montaj hizmetleri,hidrolik&pnömatik aktüatör bakım onarım ve tamiri,pompa bakım onarım,macgregor,ıhı,nmf,lıebher v.b vinçlerin yedek parça ve servis hizmeti,güverte üzeri tel,bom değişimi.

Kimyasal temizlik işlemleri için ekipmanımızla bulunduğunuz liman,tersane v.b yerlerde ulusal yada uluslar arası hizmet vermekteyiz.

7/24 Servis,Yedek parça ve Teknik Destek almak için firmamızla İLETİŞİME geçebilirsiniz.